| 2749764830 a întrebat:

Buna,am 17 ani și iubitul meu 18, suntem virgini amândoi și aseară mi-a luat mâna și a pus-o pe penisul lui prin pantaloni, a fost prima oară pentru mine când am pus mâna și nu stiam cum sa reactionez și ce sa fac, cum sa fac cu mâna pe penisul lui prin pantaloni sa se simtă bine?

Răspuns Câştigător
| ancaelena24 a răspuns:

Poate te va ajuta sa citesti despre asta (ori chiar sa te uiti la niste filme...stii tu) cu toate ca eu cred ca cea mai buna varianta este sa faci ceea ce crezi tu ca se simte bine fara sa te simti stinghera, astfel reusind sa nu va puneti pe niciunul din voi intr-o situatie naspa. Vorbeste cu el despre asta, sunteti oameni. Cel mai probabil chiar va incerca sa te indrume/ghideze in ceea ce-i place lui, si uite asa o sa cunosti mai multe despre el si o sa fiti mai apropiati.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa incerci sa-i mangai penisul miscand palma inainte si inapoi si din candin cand sa-l strangi in palma, usurel si in mod ritmic. Momentan este suficient si atat. Succes! big grin

| mihai69 a răspuns:

Citește despre masturbarea la băieți (sau caută filme) și apoi încearcă practic. O să-ți spună el dacă faci bine sau nu, fii fără grijă.

| teo530 a răspuns:

Ii mangai penisul usor poti sa ii faci si n mica labuta, de asemenea nici sexul oral sigur nu-l va refuza.