| Evolette a întrebat:

Am 18 ani și fac școala de șoferi cu un instructor tânăr, când am fost la condus eram doar eu, încă un băiat și instructorul, când am terminat de condus, am urcat în spate și l-am lăsat pe băiat sa conducă și el, în timpul ăla eu tot stăteam pe telefon și dintr-o data am simtit cum instructorul m-a prins de coapsă ( ca și cum m-ar pițiga).
Ce credeți ca înseamna asta?
Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a transmis "un semnal", nimic altceva. Urmeaza faza de a-ti da silinta si sa incerci sa-l si descifrezi big grin.

| WaterDrop a răspuns:

A confundat piciorul tau cu schimbatorul de viteze, si dorea sa te bage in marsarier. De ce nu scrii si continuarea? sad Incepe bine.

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

S-a indrăgostit de tinewinking

| Sarina a răspuns:

Poate ii place de tine