| alexandra103 a întrebat:

Ma numesc Alexandra, am 18 ani si de vreo 3 saptamani am inceput sa merg la scoala de soferi, de cand am inceput sa merg la condus instructorul tot m-a intrebat daca sunt singura sau nu, apoi bate apropoul cum ca am dar nu vreau sa recunosc( e instructor tanar) ieri cand am fost la condus eu am stat in spate deoarece era altcineva la volan si ma uitam pe geam si dintr-o data am simtit ca imi pune mana pe cap fara motiv apoi m-a intrebat daca am de invatat pe maine si am zis ca da, dar invat diseara si a zis ca acum nu ma lasa invatatul sa dorm imediat n-o sa ma lase iubitul, apoi cand zic anumite cuvinte le repeta si el dupa mine, apoi zice ca sunt prea sensibila.
1) De ce credeti ca se comporta asa? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Așa sunt unii mai libidinosi, nu înseamnă neaparat ca se da la tine, unii vor doar sa facă Conversație cu fete tinere și sa le descoasa de cele mai intime secrete.
Dar dacă face vreun gest nepotrivit, te duci la sediul școlii de șoferi și le spui ca vrei sa schimbi instructorul.

| Zedge a răspuns:

Are si el poate niste pofte nesatisfacute si vrea sa obtina ceva. Tu sa nu il lasi sa faca ce vrea, sa nu cedezi in fata lui daca te deranjeaza poti sa renunti la el. Poate incearca sa flirteze si el sau vrea sa te agate, sunt multi libidinosi, daca tot asa face eu zic sa renunti la el.
Ar trebuie sa se concetreze sa te invete sa conduci nu sa te intrebe de ce nu ai prieten.