| Amiraa355 a întrebat:

Buna,am 18 ani și nu am avut vreo relație serioasă până acum,am avut doar "încercări" de relații.
Nu sunt vreo urâtă, sunt chiar magnetica pentru cei din jur.
Dar cei care mă plac nu îndrăznesc să se bage in seamă cu mine și să menționez că nu sunt sociabila, sunt foarte introvertita in public.
Si vreau să înțeleg de ce băieții de care mi-au plăcut până acum m-au refuzat? Pentru că acei băieți erau genul meu, prefer băieții cuminți la locul lor.
Credeți că din cauza faptului că sunt cam scunda?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu inaltimea.
Faptul ca esti micuta de statura nu are nici o importanta, odata ce au vorbit cu tine prima oara, au iesit cu tine, deci te-au placut in prima faza, dar ceva a intervenit pe parcurs, posibil iti miroase gurita, posibil pui intrebari nepotrivite, posibil sa te comporti inadecvat... acolo ytrebuie tu sa faci o analiza si sa vezi ce nu este corect.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca te refuza nimeni pentru ca esti scunda, poate doar persoanele superficiale. In locul tau nu mi-as face griji, vei gasi persoana care sa te sa aprecieze si sa fie atrasa de tot ce insemni tu cand te astepti mai putin. Pana atunci lucreaza la propriul sine, sa ajungi cea mai buna versiune a ta.Nu ai decat de castigat astfel, indiferent de ce se intampla pe parcurs.

| VoidEternal a răspuns:

Multi băieți prefera fetele scunde.

| cfrtobias a răspuns:

Ce Facebook ai?

| anonim3247 a răspuns:

Spune ce înseamnă - sunt cam scunda

| Amiraa355 explică (pentru anonim3247):

Am 1,52 si am forme
Nu am deloc pretenții, vreau doar pe cineva cu care să mă înțeleg

| Amiraa355 explică (pentru anonim3247):

Apropo,a fi înalt nu înseamnă a fi și atractiv, nu am pretenția de la un bărbat să fie foarte înalt
pentru că înălțimea e irelevantă, degeaba ești înalt daca nu ești atractiv și nu ai nimic în cap

| Mitzupitzu a răspuns (pentru Amiraa355):

Daca-i fara pretentii iti gasesc eu cel putin 10 pitici!

| Mitzupitzu a răspuns (pentru Amiraa355):

1,52? Esti pitica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te deranjează că ai fost refuzată? Noi, băieții, suntem luați și la mișto de voi, apoi tot voi vă plângeți că nu găsiți pe cineva.

| Mitzupitzu a răspuns:

Femeile pitice nu au succes decat la cei pitici ca ele. Astia de care spui nu-s cumva inalti? Da? D-aia.

| Amiraa355 explică (pentru Mitzupitzu):

Nu sunt așa înalțilaughing) oricum nu se vede diferența pentru că eu sunt bine făcută și am forme

| Hypotronic a răspuns:

Hei

Pot fi multe motive, dar cel mai important lucru pe care ai nevoie să-l știi este că nu are legătură cu tine ci cu ei

Fie că sunt ei prea timizi sau pur și simplu nu sunt genul tău deși pare că sunt, oricare ar fi motivul problema nu e la tine

Dacă vrei să schimbi ceva la tine fă-o pentru tine nu pentru altcineva sau pentru alții

Cei care te plac o să te placa așa cum ești tu

Din păcate platforma asta nu e prea reușită și nu prea putem comunica pe aici