| Inaaa2 a întrebat:

Am 19 ani, ma intilnesc cu prietenul meu de 5 ani si avem relatii sexuale deja de un an. Lucru care ma deranjeaza este faptul ca foarte rar primesc placere in timpul actului sexual. Eu tin mult la el si chestia asta nu afecteaza relatia noastra cred, dar deja incepe sa ma puna pe ginduri aceasta situatie? Poate eu nu fac ceva cum trebu?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Și al tău, și al lui @StephanieS nu sunt foarte pricepuți, dar niciuna dintre voi se pare că nu știe să le spună într-un mod eficient respectivilor ce și cum să facă în așa fel încât plăcerea voastră să crească într-una până ajungeți la orgasm.
Prin masturbare, reușiți? dacă da, explicați-le ce să facă; dacă nu, mai întâi învățați singure, pe urmă se aplică punctul 1.
winking

6 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

o are mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles. nu ai orgasm in timpul sexului cu el sau nu simti mai nimic in timpul sexului? daca e prima pai atunci trebuie sa vorbesti cu domnu sa ii explici ca vrei sa ai si tu orgasm nu numai el, daca e a 2 atunci e ceva in neregula cu tine.

| qCrazyMan a răspuns:

Da-mi mesaj cu fb tau sa vb acolo

| StephanieS a răspuns:

Si eu patesc la fel. Pentru mine iubitul meu a fost primul. Tot de un an, dar eu n-am avut niciodata orgasm. Si pe mine ma deranjeaza, desi el se straduie. Sunt foarte frigida. Sper sa fiu si eu lamurita cu aceasta ocazie. happy

| Gigs a răspuns:

Salut, sunt baiat, si nu tine doar de noi, trebuie si voi sa fiti implicate in act si daca reusesti sa te cunosti pe tine, il poti ajuta sa te satisfaca, singur e greu, nu e ca in filme, si dimensiunea nu conteaza ca si a mea nu trece de 12cm dar iubita mea e incantata (sa nu va aud cu glume despre ea) desi nu a avut orgasm inca... e greu de atins un orgasm la majoritatea fetelor, dar ai putea prelungi preludiul, actul prin tehnici precum 79 care presupune sa intre puternic si rapid de 7 ori si incet de 9, sa ceri sfaturi de la persoane cu experienta, si nu doar de la fete, dar nu te astepta la orgasm, la majoritatea fetelor e dificil

| Inaaa2 explică:

Prima varianta nu am orgasm. Ar trebui sa- mi fac griji sau e ceva normal la toata lumea. Care e motivul si solutia. Ms