| vasivasy a întrebat:

Buna am 19 ani si sunt foarte timid si nu pot vorbi cu mai nici o fata pentru ca ma rusinez foarte tare si ma bloche mai ales cand se uita la mine...un sfat ce as putea face sa fiu mai indraznet?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

De ce anume iti e teama? De batut nu te bate, de barfit nu cred ca te-ar barfi la nimeni, in nici un caz nu e ofiter sub acoperire. Nu inteleg de unde teama asta. Daca ai sa-ti deschizi mai bine ochii, ai sa vezi ca daca mergi zambind cu spatele drept la o fata sa o intrebi ce face, o sa-ti zambeasca inapoi si o sa aveti o conversatie misto.Lasa dramatismul, nu are rost

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta esti student ba copile revinoti ia-ti colegii de camera mereti in club facetiva manga ia o domnisoara aduo la tine in camera in camin si rupe patul pana vine portarul la usa

| T0T a răspuns:

Modul prin care poți deveni mai îndrăzneț e să te obișnuiești cu prezența acelei fete și să o agreezi dar și fata are nevoie să aibă puțină răbdare cu tine...