| Andybiersack415 a întrebat:

Am 22 de ani si fac sex neprotejat de 4 luni, mi-am inceput viata sexuala la 21 de ani si iubitul meu nu lasa nici sperma, nici lichidul preejaculator in mine.
Tot am sanse sa raman insarcinata?
Va rog sa imi raspundeti urgent!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si in cazul celor mai experimentati barbati se poate intampla ca dupa o anumita perioada sa le scada "vigilenta" si in urma unui sex "buclucas" sa ramai insarcinata. Este consemnat in statistici faptul ca cei care practica asa numitul coit intrerupt ca metoda de protectie impotriva formarii unei sarcini de regula au parte de cate o "surpriza" neplacuta cam o data la 2 ani de sex neprotejat. Daca nu se va intampla asa ceva, va fi cazul sa va faceti amandoi cate un test de fertilitate. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu ai de unde sa stii ca nu lasa lichid preejaculator in tine, pentru ca acesta nu se simte cand iese.

| Emilian65 a răspuns:

De unde esti tu sigura ca nu lasa lichidul preejaculator in tine? Acela apare instantaneu, si niciun baiat cu multa experienta nu simte cand iese de pe canal. Asa ca mai bine protejati-va cand faceti sex ca sa nu aveti surpriza sa ramai grvida.

| vocea a răspuns:

Daca nu isi da drumul in tine nu ramai niciodata dar nu te baza pe el fiindca in momentele alea te ia fundul inainte

| Nimeni10 a răspuns:

Evident ca ai SANSE sa ramai, iubitul tau nu e robot si nu are de unde sa stie daca lasa... in tine.

| Codecs a răspuns:

De unde sti ca nu lasa lichidul preejaculator in tine? pentru ca acela nu se simte cand iese?