| Original1992 a întrebat:

am asa o intrebare: o fata poate folosi tampoane doar atunci cind nu mai este virgina?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Tampoanele interne nu afecteaza himenul, deci este imposibil sa-ti pierzi virginitatea din cauza folosirii ob-ului.

| Adriana a răspuns:

Buna!
Am mai auzit prostia asta de 10000 de ori... tampoanele interne nu afecteaza himenul! la inceput poti sa folosesti tampoane-mini pana te obisnuiesti cu ele si apoi le incerci pe celalalte normale.

| Bianca555 a răspuns:

Mai bine du-te la medicul ginecolog si intreaba-l

| Original1992 explică:

Nu e vorba de dizvirginare, doar ca am incercat sa le folosesc si nu am reusit sa-l introduc