| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o problema si am fost nevoita sa iau pastila de a 2-a zi, la cateva zile mi-a venit ciclul..asta este a 2-a luna..pe 4 mi-a venit iar..si suntem in 9, trebuie sa imi treaca. voiam sa va intreb daca credeti ca mai este vreo sansa sa fiu insarcinata sau nu? Dau funda! Multumesc :*

4 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Slabe sanse dar nu sunt nule.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce menstruatia tine atat de multa vreme adica din data de 4 dec. pana pe 9 dec. cum mai poti sa-ti inchipui ca ai putea fi insarcinate. Ti-am raspuns in urma cu exact o luna cand te-am prevenit ca acea pastila de a 2-a zi iti va destabiliza sistemul hormonal.Se pare ca nu am gresit. Iti doresc multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Daca treaba sta asa, nu ai cum sa fii gravida.

| doinitsaandronic a răspuns:

Nu, nu e nici o sansa