| JustMe2099 a întrebat:

Am avut un contact sexual neprotejat, nu și-a dat drumul în mine, înainte cu o săptămână să îmi vină menstruația. Mi-a venit, dar e mai puțin cantitativ ca de obicei, după aprox 5 ore abia dacă e umblut jumătate de absorbant. Câteodată mai vad și altceva, ce cred ca ar fi mici cheaguri de sânge. La ultimele doua menstruații, înainte cu aproximativ 2 zile îmi curgea ceva maroniu, după care apărea menstruația normala. Luna asta nu s-a întâmplat la fel, iar în ultimele luni menstruația este mai neregulată decât de obicei. Acum poate fi vorba despre asa zisa sangerare de nidatie sau altceva? Menționez că asta e a 5a zi de menstruație. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a avut loc cu o saptamana inainte de ciclul menstrual, nu este posibila o sarcina.