| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

am cunoscut un baiat sh ne-am indragostit unu d altu... el a plecat in spania si la scurt timp am aflat ca are p alta... dar el a zis ca tot p mine ma iubeste... c sa fac?

Răspuns Câştigător
| miry a răspuns:

Linistete si nu te incarca cu ganduri negative, mai ales ca el e la o distanta asa de mare de tine daca intr-adevar te iubeste te va cauta, tu vezi-ti de viata ta in continuare, stiu ca iti e greu dar ce poti sa faci daca el o are pe respectiva acolo langa el, fii tare si cu timpul te vei convinge de ce simte el pentru tine,

7 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Sa-i spui PA

| ? MayE [;x] a răspuns:

Sa nu-l mai crezi din moment ce are pe alta, te mintesad. Incearca sa-l uiti si sa-ti vezi mai departe de viatahappy

| dyenutzadyana a răspuns:

Mei depinde...nah e baiat intelege-l ca are nevoie d o fata... e normal...biologic,asta nu inseamna ca nu te iubeste! depinde... vorbeste cu el...vezi cat are d gand sa stea in spania...intreba-l cum vede relatia asta p viitor, c planuri are... te pup si nah sper sa va fie bine...paste fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soro, in ce limba ai scris, ca eu am inteles ca iti trebuie un mixer care sa poate face maioneza din patrunjel si ciuperci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu unu trec cam prin aceeasi situatie ca si tine...am o prietena pe care o iubesc enorm dar a facut ce a facut si si-a gasit alt prieten cand am fost eu plecat din localitate si cand am venit nu stia cum sa faca sa-mi zica ca vrea sa ramana cu ala, intr-un fel am picat de prost nu mai puteam de draci m-am gandit sa-l bat pe ala dar nu avea nici o vina trebuia sa ma descarc cumva, am inceput sa nu mai ies din casa si noaptea sa stau sa plang si sa vb cu ea la telefon, zice ca si ea tot pe mine ma iubeste dar este obligata de sora ei sa nu mai vorbeasca cu mine si sa fie cu ala ca e prieten ft bun cu iubitul ei si ei sa fie intr-o gasca, nici prietena mea nu incearca sa scape de ala sa fie cu mine nu stiu ce sa mai cred dar las totul sa treaca de la sine poate o sa-mi treaca odata si odata dragostea de ea si o sa pot sa uit dar in timp si cu ajutorul prietenilor reusesti sa uiti persoana iubita... niciodata sa nu faceti ca mine sa va certati cu cei mai buni tovarashi pentru o fata! ca tovarashii ii ai o viata intreaga, aceea fata o poti avea chiar o zii si pentru ce? prieteni nu te mai baga in seama, iubita la fel si tu ce faci? deci sper ca am putut sa invat si eu pe alti din greselile mele...

| robertzel00 a răspuns:

Odata ce tea inselat ar trebui sa rupi relatia... dar orice baiat sa stiii ca daca e plecat departe de persoana iubita incearca sa aiba o relatie...asa ca cel mai bine e sa ii mai dai o sansa daca va iubitzi cu adevarat si el tia demonstrat asta... daca vrei sa mai vb intra pe id meu de messanger legionarul_robert

| robertzel00 a răspuns:

Voi femeile in general nu ganditi binisor daca ma intelegi ce vreau sati zic ca am citit comm date de prieteni tai din josul pagini...nu mai merita asta e adevarul dar sa stii de la mine ca si eu am fost plecat si am o relatie de 4 ani si tot nu am putut rezista sa stau singur si prietena mea la 2000 km distanta de mine...mam cuplat si eu cu o poloneza si intre timp a aflat prietena mea...si i-am zis draga mea daca ne iubim si tiam dem are rost sa lasam totul uitarii aici... te rog iarta-ma si mai da-mi o sansa pe care nu o vei regreta...asa ca gandeste-te cf si daca ii dai sansa prietenului ca mai tarziu sa nu o regreti...de vrei sa mai vb id meu de messanger este legionarul_robert... te pup