| BonnyBon a întrebat:

am downloadat si eu niste chestii de pe the sims resource si nu stiu unde sa le pun adica in ce folderbig grinasta dupa ce le extrag ma ajuta cinevabatting eyelashes?

app scuze ca pun intrebarea aici, dar e mai cautata categoria aceastalaughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dupa ce o downloadezi si se instaleaza singura in sims pentru ca e sims3.pack :p

| davidu_3473 a răspuns:

Draga, pentru asta puteai si in alta categoriehappy si intrebarea aia o poti cauta si pe googlehee hee