| Deĺααα a întrebat:

Cne imi zice cum se da fundabig grin? I dau funda la ala/aia care ma ajuta big hug [ scuze categoriahee hee e mai cautatalaughing]

Răspuns Câştigător
| Loola_4761 a răspuns:

Cum se da funda? pai simplu si usor happy de exemplu cand da cineva un raspuns (depilda al meu) km este el asezat in pagina te uiti indreapta si vezi o funda gri deci nu este pusa si daca vrei sa dai funda apesi acolo si gata happy pup :X:* sper ca te'am ajutat

7 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Pai uite acum la raspunsul meu o sa iti apara o funditsA in partea dreapta.Este foarte simplu trebuie doar sa dai click pe ea si te va intreba daca esti sigura si tu dai OK.Bafta la dat cat mai multe funditse>big grin

| Summer a răspuns:

Pai vezi in dreapta unui raspuns ca scrie acorda funda sau ceva asemanator...

| porto89 a răspuns:

Dupa ce primesti raspunsul meu si se actualizeaza ai in dreapta rasp meu o funda si sub ea scrie declara acest raspuns castigator. apoi dai click pe ea si gata sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| Brandusha16 a răspuns:

La intrebarea pusa de tine scrie la fiecare rasp "desemneaza acest rasp castigator" sau ceva d genu` big grin. sper ca ti.am fost d folos >big grin

| Deĺααα explică:

Da.ieri dup 10 secunde am vazutlaughing...

| Bella21 a răspuns:

In dreapta unui raspuns primit este o fundita gri.Dai click pe ea si asa respectiva persoana primeste fundita. >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand raspunde cineva apare in dreapta raspunsului o funda trebuie doar sa apesi pe ea! i`a vezi ce se intamplalaughing)?