| elutzagty a întrebat:

Buna ...am fost cu un baiat l-am placut mmult eram obsedata si dupa o luna m-a lasat. el a plecat in italia si m-am comb cu prietenul lui cel mai bun si dupa 2 luni el m-a intrebat daca se poate sa ma impac inapoi cu el i-am spus nu si prietenul lui ma iubeste dupa ala nu sunt obsedata eu chiar mai tin la ala din italia... spuneti-mi ce sa >fac?

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Greu de zis ce sa faci... Daca baiatul din Italia te-a lasat fara sa ii dai vreun motiv, nu cred ca tine prea mult la tine. Acum, cand iti cere sa va impacati, poate vrea sa se razbune pe amicul sau, care s-a combinat cu tine, dupa plecarea lui. E posibil si sa regrete ca te-a lasat...
Prietenul cel mai bun al fostului sau, te iubeste? Va intelegeti bine? Daca da, ar fi pacat sa dai cu piciorul in toate astea.
Tu fa ce iti spune inima, dar gandeste-te bine, chiar daca il placi mai mult pe baiatul din Italia, el te poate dezamagi din nou, cum a facut-o si inainte.

4 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Esti o mica curva, adica ala pleaca si te bagi pe cel mai bun prieten... URAT!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ia o carte de gramatica in mana si apoi mai vorbim...

| elutzagty explică:

Am uitat sa zic ca ala a venit acasa

| dulse a răspuns:

Fa ce crezi tu ca este m-ai bine pentru tine.