| Dyony01 a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti ce credeti despre unu lucru pe care l-am facut. Eu am fost cu aproximativ 7 baieti. Am 16 ani. Mi-a placut foarte mult de fiecare, fiecare avea ceva special. Nu am facut nimic nu niciunu dintre ei. M-am combinat cu un baiat din liceul meu. Am fost jumatate de an. El plecase sa dea niste probe la sport in alt judet. In timpul cat a fost plecat m-am intanlit cu verisoru meu care mi-a prezentat un baiat. Mi-a placut foarte mult de el, si lui de mine. Am spus ca nu vreau sa am nicio treaba cu el, findca am prieten. Pana la urma m-am lasat dusa de val si ne-am sarutat. Nu ca m-am simtit prost, m-am simtit extrem de prost!. Batatul pe care mi l-a prezentat verisoru meu a plecat in Italia. Iar celalat a ramas acolo pentru ca luase probele si ramane in judetul ala. Ne-am despartit pentru ca eram la distanta, si nu avea rost. In schim m-am combinat cu celalalt ( imi place la nebunie de el, chiar imi place.Si lui ii place de mine ) Ce credeti? Am facut-o prea de oaie? M-am combinat prea repede ( trecuse 3 saptamani de cand ma despartisem de prietenul meu care plecase sa dea probele ).

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti la inceputul drumului vietii de ce sa te intereseze pe tine ce spun alti fa ce vrei e viata ta, prin experienta daca inveti ceva e fb asta e important sa inveti ceva din aceste experiente sa le aplici in prezent

| h3r a răspuns:

Aproximativ 7 băieți? Câți au fost, 6 băieți întregi și unul pe sfert?
I-ai încercat pe toți...și ai făcut o faptă bună.

| Dyony01 explică (pentru h3r):

M-am referit cu 7, pentru ca unul a avut un accident la inceputu relatiei, si a decedat. Dumnezeu sa-l aiba in pace. Si nu apucasem sa ne vedem macar.

| h3r a răspuns (pentru Dyony01):

Păi Doamne ferește, mai poți vorbi de așa ceva? Tu fii cuminte...

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu cred, atata timp cat iti place foarte mult baiatul asta. Este ok si este foarte bine ca ai pus capat celeilalte relatii din timp.

| Danysan a răspuns:

De ce nu :-P. Daca tu crezi ca asa iti e bine treba ta laughing.Dar sa schimbi iubitii ca pe sosete -totusi e cam aiurea! Cred ca re trebuii sa te gandesti si tu la lucruri serioase -zic eu.Dar la 16 ani nu stiu daca stii tu ce e aia o relatie stabila si serioasa fara a-ti mai fugii ochii dupa toti Doritori sau Vanatorii de Fetie!:-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mia te complexa atata si lasa raspunsurile unora care sunt inchise la minte, tu acum esti la inceput si trebuie sa inveti ce si cum, apreciez faptul ca nu ai facut sex cu nici unul si continua sa prospectezi deoarece numai asa iti dai seama cum sta cu iubirea in zilele noastre. Cele cu mintea incuiata, de pe acest site, vad in primul venit primul servit si de ala tin cu dintii pana la adanci batraneti, sti de ce? sunt mult mai complexate decat tine, "aoleuu sa rman fata marea nemaritata" laughing)) dar nici cu tineretea ne traitawinking tot asa pana pe la 25-27 de ani daca nu chiar 30 de ani pana esti sigura pe tine, ca ai un viitor asigurat, felicitari kiss

| MisFit20 a răspuns:

Conteaza sa faci ce iti place fara sa iti fie frica ca vei fi judecat, vei fi jucat chiar daca ti-e frica sau nu. Toate cele bune.

| suntZeu a răspuns:

De ce sa o fi facut de oaie? Inafara ca te-ai luat tot cu primul care a iesit in drum altceva nu poate fi gresit.

| Cris988 a răspuns:

Nu cred ca ai "facut-o de oaie" daca tu te-ai simtit atrasa de el si reciproc, dar parerea mea e ca atunci cand intri intr-o relatie nu trebuie sa conteze numai atractia fizica, ci si alte lucruri. Parerea mea. Dar ai grija sa nu fie doar un inlocuitor ca sa il uiti pe fostul.

| FlorinutaaA95 a răspuns:

Nu