| Anonimmmmmm a întrebat:

am fost la un consult ginecologic si mi s-a zis ca am negi genitali si trebuiesc arsi cu laserul. Care stiti in jur de ce pret poate costa? Fundita >:d< Multumesc:*.

Răspuns Câştigător
| Theona11 a răspuns:

Ai mare grija cu acesti negi.cumnatul meu i-a facut din cauza sistemului imunitar slabit se care incepea sa ii transmita si sorei mele.bine ca a fost la timp.din cate am auzit se poate da in cancer.Cumnatul meu si-a ars cu laserul si a dat cam 2 mil.a zis ca nu l-a durut. sper sa te ajute. oricum pentru femei exista alte tratamente