| yoana_5151 a întrebat:

Buna`!
Am impresia ca imi place de un baiat care sta langa bunica[nu sunt 100% sogura de sentimentele mele]...Ne cunoastem de cand eram mici, dar anul acesta nu am stat deloc cu elstraight face [ne intalneam doar intamplator]
Cand ne intalnim ne salutam si mai mult se uita cu "coada ochiului" la mine si zambeste.Si de vreo 3 ori l.am surprins[sa zic asa] cand se uita la mine cand eram cu spatele sau nu eram atenta.
Deci ce sa cred din actiunile lui?straight facethinking [~Fundita`!~]

3 răspunsuri:
| PanaDeIdei a răspuns:

Awwww :X pai mai ioana mai vbeste cu el pe mess :* si la tel...stii tu :* si cand mai treci pe acolo zambeste`i si uite`te frumos la el. >:D

| Ðÿdy a răspuns:

Pai,cred ca ii place de tine...

| Pisoi_3679 a răspuns:

El poate a inceput sa sita o atractiune, o simpatie pentru tine si se uita la tine sa vada daca esti atent la el, daca te uiti dupa el...el iti da dovada de simpatie.daca il placi puteti forma un cuplu. poate face el primul pas dar cel mai bine e sa le faci tu pentru ca din ce-ai descris simte ceva pentru tine...te pwpw. fundita?big grin [-o