| madalinutzzzathebest a întrebat:

am in clasa o colega care cred ca are o relatie cu profu. (nu cred numai eu ci mai toata clasa). vreau sa va intreb pe voi ce credeti ca se intampla intre ei din ce o sa va povestesc. ea e foarte rea la orele lui ii vorbeste la pertu cu el face galagie etc... el ii zice de fata cu noi ca sa nu ne dam seama ca ii scade nota la purtare si asa a facut dar dupa ea s-a dus la el si ii zice : domn profesor, imi stergeti si mie punctele si el imediat a zis da si ea l-a luat in brate si el zambea s-a dus profu sa adica vatalogul si i le-a sters de fata cu ea si dupa ea iar la l-a luat in brate si el iar zambea dar nu o respingea deloc. zambea deci si lui ii placea. el mereu se uita insistent la fundul eu si o masoara din cap pana in picioare. eram vreo 10 copii cu tigara in mana si el vine pe la spatele ei cica sa ii ia tigara din mana si o pune capra si a venit numai la ea sa ii ea tigara la noi nu a venit. odata ii zice ea domn profesor diseara va trimit un mesaj din ala cum stiu eu ca sa il vada nevasta si sa se desparta de dvs si el nu i-a facut nimic. veneau baietii la ea si profu le zice bai da fraieri sunteti ca nu o scoateti la suc daca eram in locul vostru o duceam la suc cand ea nu este la ore el nu rade nu glumeste cu noi dar cand vine ea el incepe sa se lumineze la fata sa rada sa glumesca sa fie mai vesel. un baiat i-a zis lu' profu ca fata asta este indragostita de profu si profu nu a zis nimic, a inceput sa zambeasca si sunt foarte multe chestii care dau de banuit...voi ce credeti? sunt impreuna sau doar profu e indragostit de ea?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Oana92 a răspuns:

... eu am impresia ca si tu il placi pe respectivul profesor si esti geloasa. Altfel nu imi explic de ce ai pus aceasta intrebare de atatea ori!

| grab a răspuns:

Daca nu vii cu numele si CNP-ul atat pentru prof cat si pentru colega nu te mai credem. happy

Nu poti sa repeti intrebarea asta atat de obsesiv aici.

| hummmer a răspuns:

La cum povesteşti, parcă eşti geloasă pe 'iubita lu profu'.Fă o filmare cu mobilul, o trimiţi la poliţie şi la insp şcolar şi ai rezolvat problema.

| madalinutzzzathebest explică (pentru hummmer):

Nu sunt geloasa dar nu inteleg de ce profu se poarta asa cu ea...

| hummmer a răspuns (pentru madalinutzzzathebest):

Lasă-i în dragostea lor că nu se va termina bine dacă se află. Şi nu mai fuma, nu îţi face bine la ten/dinţi/plămâni.

| NnDWtf a răspuns:

Eu cred ca tu ai probleme mai mari decat colega ta, dupa parerea mea ai probleme psihologice, ai pus intrebarea asta de cel putin 8 ori, ce vrei sa afli? cum sa ti-o traga si tie profu'?

| SammiSchüler a răspuns:

Stai stai stai. m-ai pierdut de la faza cu "domn profesor, imi stergeti si mie punctele si el imediat a zis da si ea l-a luat in brate si el zambea s-a dus profu sa adica vatalogul si i le-a sters de fata cu ea si dupa ea iar la l-a luat in brate si el iar zambea dar nu o respingea deloc". deci sa inteleg ca s-au imbratisat in fata tuturor? si mai e faza cu : "el vine pe la spatele ei cica sa ii ia tigara din mana si o pune capra si a venit numai la ea". a pus-o capra in fata voastra sau ce?! raised eyebrows

| madalinutzzzathebest explică (pentru SammiSchüler):

Da..eram de fata si nu numai eu si altii...

| SammiSchüler a răspuns (pentru madalinutzzzathebest):

Ok atunci ai un profesor tare dubios. si de ce iti pasa asa mult? e problema lor :/

| Pitagora a răspuns:

Cam pedofil profesorul tau