| mirela_3962 a întrebat:

Buna am inceput de luna asta sa iau anticonceptionale daca prietenul meu isi da drumul exista riscul de a ramane insarcinata?

4 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Nu.

| Ea12345 a răspuns:

Nu ramai insarcinata, daca iei pastila zilnic si la aprox aceeasi ora.Si @Leex 15, cum sa se mai protejeze. Pilula este deja o metoda de contraceptie.Ar fi culmea sa mai foloseasca si prezervativ.

| bodysun a răspuns:

Daca le iei cum ti-a prescris medicul sau dupa prospect nu exista nici un risc. funda?

Răspuns utilizator avertizat