| ScumpicaAndreea a întrebat:

Bună! Am întreținut relații intime cu iubitul meu și a ejaculat o data dar parcă mai lichid ca de obicei, și imediat după 5 minute a ejaculat iar dar mai vâscos. El este foarte mirat și nu înțelege ce s-a întâmplat. Nu a avut o senzație ciudată doar ca prima dată a simțit ca și cum nici nu ar fi ejaculat.

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Probabil că prima dată a eliminat doar lichid seminal, ejacularea oprindu-se chiar înainte de a se elibera spermatozoizii. Mai rar dar se întâmplă, mai ales când, chiar în momentul ejaculării, se schimbă brusc ritmul sau apare o distragere care întrerupe actul sexual.

4 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Este normal ce i s-a intamplat.

| Violleta2022 a răspuns:

Si care-i intrebarea?
Noi cu ce te putem ajuta?

| ScumpicaAndreea explică (pentru Violleta2022):

Întrebarea este dacă i s-a mai întâmplat cuiva lucrul acesta? Sau dacă vi se pare ceva normal

| DeaconuCorina a răspuns:

Da, este normal ce i s-au întâmplat iubitului tau.