| YubithaTha a întrebat:

Am intretiut relatii sexuale cu prietenul meu la 12 zile dupa menstruatie...si a fost neprotezat :-ss este posibil sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| butterfly27 a răspuns:

Http://www.seximus.ro/articole/calcul_perioada_fertila.php sper sa-ti fie de folos:*

2 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine, nu poti ramane, daca da atunci este posibil, aici tine si de cantitatea care a lasat-o, daca si-a facut o laba inainte de a face sex, pentru ca atunci spermatozoizi, nu sunt asa de puternici, si zilele fertile vin la 10 zile dupa menstruatie, deci e posibil, eu zic sa iei pastila de a doua zi, se poate administra pana la 72 de ore. bafta!

| Satanique a răspuns:

Daca nu s-a scapat, nu.