| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana trecuta am am avut relatii sexuale neprotejate pentru prima data cu prietenul meu. inainte cu 2 zile eu terminasem perioada de menstruatie. vreau sa va spun ca nu a lasat absolut nimic in mine si s-a sters frecvent in timpul actului. cu toate astea este posibil sa fiu insarcinata? am citit multe pe net cum ca da ar fi posibil pentru ca elimina nu stiu ce inainte. dar el s-a sters frecvent.

6 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Ca sa ramai insarcinata trebuie munca..trebuie sa-si dea drumul in tine.un copil nu se face asa usor cum cred unii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori act sexual neprotejat poate fi urmat de o sarcina. Degeaba s-a sters el frecvent pentru ca nu avea de unde sa stie cand aparea cate un spermatozoid in lichidul preejaculator.

| Valentin333 a răspuns:

Nu stai linistita nu esti insarcinata dar data viitoare sa te protejezi

| daniela_5374 a răspuns (pentru Valentin333):

Niciodata nu mai fac prostia sa nu ma protejez

| Raduuuuuu a răspuns:

Daca tot nu esti sigura du-te la un ginecolog...

| crizamondiala69 a răspuns:

Cand s-a sters a folosit si sapunel? daca da atunci n-ai problemehappy