| anonim007_7697 a întrebat:

Buna am mai pus intrebarea asta odata si chiar mama enervat ca nu am primit raspuns unii pun intrebari si nu raspund doar asteapta dar nu ofera deci voi repeta cum see fac bani pe imvu in afara de faza cu petul cele mai multe optiuni cre merge primesc funa si cum ma pot face vip ca acum mafia imved si altele nu mai merg...astept mersi anticipat. fndoi si vot restul vot

2 răspunsuri:
| RimePeHartie a răspuns:

Poate nu ai primit nici'un rasp pentru ca e categoria "Dragoste si Sex" te sfatuiesc sa cauti la "Jocuri PC/online" thinking sau "Timp liber". Sper sa gasesti raspunsurile pe care le cauti

| anonim007_7697 explică:

Scuzati de categorie dar mai multa lumea e pe aici astept raspunsuri cele mai bune si complete