| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. Azi m-am pupat cu cel mai bun prieten al meu. El a fost provocat dar si eu am acceptat. Acum sunt in dilema...sa accept sa fiu cu el sau sa ma fac ca uit ce s-a intamplat? Multumesc!(scuze daca am mai pus intrebarea dar nu stiu daca a aparut prima oara)

Răspuns Câştigător
| weedini a răspuns:

M-am pupat/sarutat cu peste 25 de fete.nu trebuie sa accepti nimic daca nu vrei big grin.lasa-l "fraier" big grin.depinde de tine.noroc:*

10 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Poi daca iti place de el si tii la el mai mult decat ca un prieten, atunci accepta sa fiti impreuna.

| 16.laura.16 a răspuns:

Nu intreba pe nimeni! Nu are rost! Raspunsul il ai doar tu! Daca il placi, nu ai nimic de pierdut.

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai.asta doar tu poti sti.
Ce simti tu daca simti ceva mai mult de o prietenie cel mai bine ar fi sa fiti impreuna de multe ori cand 2 persoane de sex opus sunt prieteni buni pot ramane impreuna si intre ei sa fie o mare dragoste.
Deci gandeste-te bine si ai grija sa nu strici prietenia aceasta daca nu iti doresti sa fii cu el.
Bafta:*

| Deea a răspuns:

Multumesc frumos pentru raspunsuri...am acceptat si ma bucur ca am facut-o.

| piktor a răspuns:

Nu
categoric nu
pentru ca aicia e un site unde fiecare isi da cu parerea dupa cum sufla vantu
vreau sa spun lu, adica sa nu mai puneti intrebari de astea
ai prietene pe care le suni din 3 in 3 minute si care te pot indruma mai bine decat niste straini

| Marius_7427 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa lasi daca nu il iubesti sau nu simti ceva pentru el. Ca poate te inseli si dupa strica-ti prietenia... Si eu zic ca un prieten bun e necesar sa poti vb cu el... Ori de cate ori este nevoie. (dam si mie id-ul de mess tongue si mai stam de vb daca nu te deranjeasa sau baga tu id meu: machoo20marius )

| lavi94 a răspuns:

Buna!
Pai tie iti place de el? Adica nu numa ca amic
Daca iti place si te atrage da, desi inainte ar fi bine sa vorbiti despre astahappy

| szandi_2169 a răspuns:

Depinde ce simti. gandeste. te foarte bine. ca odata ce ti. a fost cel mai bun prieten. acum ca viitor iubit (daca) nu vei mai putea vorbii chiar orice cu el :*

| Alexandrion_6425 a răspuns:

Daca il placi, fii cu el. Daca nu il placi, uita intamplarea voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce simti . gandeste.te foarte bine . ca odata ce ti.a fost cel mai bun prieten . acum ca viitor iubit (daca) nu vei mai putea vorbii chiar orice cu el :*