| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. Astazi m-am pupat cu cel mai bun prieten al meu. El a fost provocat sa faca asta dar nici eu nu am refuzat.Sa accept prietenia lui sau sa ii zic sa ramanem doar prieteni buni? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dramaa a răspuns:

Accepta sa fiti impreuna... E mai bine asa o data ce s-a intamplat asta insemna ca aveti atractii si mai devreme sau mai tarziu se va vedea,, Bft

5 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

El nu are prietena

| Deea a răspuns:

Multumesc frumos pentru raspunsuri...am acceptat si ma bucur ca am facut-o.

| Gabbitzu a răspuns:

Daca are pe alta, sfatul meu este sa verifici mai intai daca il place sau nu.
Iar daca nu mai are alta atunci e bine pentru tine, atata timp cat baiatul iti place si pare genul tau de baiat, ce am descoperit eu de multe ori este ca atunci cand o fata si un baiat sunt prieteni buni la inceput totul pare o gluma, asta pana cand cei 2 oameni ajung sa se cunoasca mai bine si ajung sa se placa, dupa cum ti-am spus, decizia iti apartine si cred ca ar fi bine sa te gandesti inainte de toate. Succes in viata iti doresc, sper ca ti-am fost de folos intr-un fel sau altu

| Gentiana a răspuns:

Pai daca ai accepta prietena lui, inseamna ca tu ai fi amanta nu?
Si nu prea merge. Ori renunta el la ea, ori la tine, sau renunti tu la el, prima.
Nu prea merge! Dar succes!

| alysefu a răspuns:

Daca iti place de el dc nu?