| ticaela a întrebat:

am nevoie de ajutor ...Deci eu sunt foarte rusinoasa de fire, nu obisnuiesc sa ma bag in seama cu nimeni sau ceva de genul acesta ..Astazi, era foarte frig la noi pe coridor, si baiatul de care imi place trece pe langa mine, in tricou. La un moment dat ma trezesc eu vorbind."Tie nu ti-e frig in tricou' ala?"

el, intoarce capul spune " Ba da ", zambeste, si pleaca.

Desi nu am vorbit niciodata se uita foarte atent la mine, iar apoi cand ma uit eu intoarce privirea. Saptamana trecuta clasa lui a avut la noi pe hol si eu eram cu niste prietene pe acolo, apoi l-am observat ca se uita la mine din celalalt capat si a intrat in clasa. Dupa cateva minute iese impreuna cu un prieten de-al lui si vine in capatul holului ( am auzit ca prietenul lui l-a intrebat ca de ce au venit aici.). Luna trecuta mi-a dat like la o poza pe facebook. Eu sincer nu prea cred ca ma place, adica nu prea ar avea ce sa vada la mine, in fine.

Credeti ca am facut bine ca m-am bagat asa in seama, sau l-am speriat?

Scuze pentru repostare straight face:*

Fundaa :*:*:*

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este clar ca l-ai speriat, acum nu o sa mai aiba liniste pana nu te "sperie" si el pe tine. Poate cu o invitatie in oras?
Daca nu face asta inseamna ca ii blegut cum am fost si eu, si mai trebuie sa-l sperii odata sau de doua ori. straight face

| DaSuntAnonima a răspuns:

rolling on the floor))))))laughing)))))))))))))))!
nu prea ar avea ce sa vada la tine? urate vorbe as vrea sa te ajut dar m`am pierdut cand citeam ce ai scris rolling on the floorlaughing

| omik a răspuns:

:-> WW dragoste intre pitici :-> laughing. Glumesc. Sincer cred ca ar trebui sa vb cu el, sa nu mai fi timida ca asa clar ca nu te va remarca. Poate el chiar te place...mai stii?laughing Acum pe bune lasa "timiditatea" la o parte si incearca sa vb cu eu kiss :-x

| Magduttza a răspuns:

Eu cred ca e bine ca te'ai bagat in seama, incearca sa vorbesti cu el cat mai mult, sa va cunoasteti, si incearca sa nu mai fi timida. ca nu rezolvi nimic.