| Mihαelα a întrebat:

am nevoie de ajutor disperat din partea voastra, deci sunt intr-o relatie de 2 ani si 10 luni, ducem o viata extrem de plictisitoare, adica nu iesim prin discoteci si in oras iesim foarte rar, stau toata ziua in casa, care poate fi motivul pentru care sa nu vrea sa iasa prin cluburi? Sau voi baietilor dati-mi un sfat va rog din suflet, cum sa-l fac sa vrea mai des sa iesim? De ex ieri am iesit in disco si sunt sigura ca citeva luni iarasi nu iesim sad sad sad

Răspuns Câştigător
| Alycaaaa a răspuns:

Pare ca te inseala daca evita sa iesiti si iti da semne ca te inseala adica esti mai atent cu uh si pleca cu tel'ul unde se duce sigur te inseala si de frica sa nu iti dai seama ezita sa iesiti

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar vino si tu cu idei, propune-i sa iesiti mai des, vorbiti fratilor ca de-aia aveti relatie de aproape de 3 ani de zile!

Daca era asa si la inceput, eu zic ca n-ai de ce sa te mai plangi acum.

| Lullabies a răspuns:

Si eu am patit la fel cu prietenul meu. Motivul este faptul ca unii dintre baieti nu prefera sa iasa in oras cluburi etc. Asa sunt unii dintre ei.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Incearca sa-i verifici telefonul', sa te duci dupa el cand iese sa vb cu cinevam la tel sa verifici cu cine vorbeste te inseala cel mai sigursad

| Mihαelα explică:

De inselat nu pot sa zic 100% ca nu ma inseala insa nu da semne,niciodata nu imi ascunde nimic,chiar daca stie ca as putea sa ma supar el recunoaste unde merge, cind iesim chiar daca iesim rar se comporta foarte bine, nu ma evita si nici nu sta mereu departe de mine