| UrsuletzChoocolatiu a întrebat:

Bună...am nevoie de cat mai multe raspunsuri vă rog.Astăzi o sa ies cu iubitul meu la o intalnire, deci nevoie de raspunsuri repede, si nu stiu cum se practica french kiss...am nevoie de raspunsuri detaliate cum ar fi:pozitia mea,cand sa incep,cand sa termin,cum si cand sa se intample,ce trebuie sa fac, absolut tot...am nevoie de raspunsuri date de persosne care au mai practicat asta :* (mentionez ca am 14 ani si vreau doar un sarut perfect, nimic altceva)

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Am avut si eu problema asta pe la 15 si in general multe fete au problema asta. In special pentru ca de multe ori baietii au deja experienta cu chestia asta. Dar de multe ori experienta lor nu este decat indrazneala pentru ca de felul lor baietii sunt mai indrazneti iar noi ne facem mereu griji aiurea xD
In alta ordine de idei ma bucur sa te ajut si sper sa mearga bine intalnirea ta. Sa nu ai emotii pentru ca emotiile o sa strice totul!
Acum nu stiu cat de mult o sa apreciezi ca iti zic asta dar un sarut perfect din prima nu prea se poate pentru ca e ceva instinctiv si putin tensionata tot vei fi. Insa nu conteaza sa fie perfect!
De obicei baietii invata fata ce sa faca si nu trebuie sa te simti niciodata rusinata daca nu sti ceva pentru ca nu o sa rada niciun baiat de chestia asta, ci o sa te ajute sa inveti. Mie mi s-a intamplat in primele dati. Nimeni nu se naste invatat si ca mai toate fetele am invatat din mers. Imi aduc aminte primul french kiss. A fost jenant normal. Eram gura in gura si eu ma gandeam doar la cat de gresit fac totul si cat de naspa e. I-a pasat? Niciun pic happy
Pozitia ta trebuie sa fie una normala. De obicei baiatul pozitioneaza fata pentru ca depinde cum veti sta. Daca stati in fund trebuie sa-ti duci capul putin intr-o parte. In partea opusa celei in care isi tine el capul. Dar asta vine de la sine.
Cu inceputul nu te stresa pentru ca nimic nu incepe direct cu french kiss iar cand va veni momentul o sa avanseze el si o sa-ti forteze putin gura. Tu trebuie doar sa fi pe moment. De terminat se termina cand se termina sincer laughing Lasa-te condusa de el!
De fapt tu nu trebuie decat sa stii cum se face un french kiss. In rest te conduce el. Deci la french kiss practic va frecati limbile. Dar in ce sens depinde tot de el. Doar fa ce face si el. Asa e cel mai bine. Daca ai idei preconcepute nu o sa para natural. Bafta!winking

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ii bagi limba in gura si te lasi condusa de miscarile lui... spre pat

| corbulalbrosu a răspuns:

Un raspuns pertinent s-ar putea sa fie formulat astfel; strange-l in brate, lipesteti buzele tale de buzele lui, inchide-ti ochii si lasa-te in voia hazardului sa fii sarutata asa cum ii face placere baiatului. La final vei constata ca totul a decurs perfect fara nicio pregatire prealabila. Mult succes.

| Lawliet14 a răspuns:

Ce dragut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii bagi limba in gura si te lasi condusa de el... spre pat

| MidnightR a răspuns:

Cu cat incerci mai mult sa fie perfect, cu atat probabil o sa dai cu mucii in fasole.
Daca stie el, te va invata.

| MrLucas a răspuns:

Dar ce e cu invazia aceasta de french kiss? Mai nou tuturor va place stupizenia aia!?
Sfatul meu e sa va lasati dusi de val si sa va sarutati ca atare...

| UrsuletzChoocolatiu explică:

Mulțumesc!

| UrsuletzChoocolatiu explică:

CenușăreasaAdormită am specificat ca am 14 ani si ca vreau sa fie un singur sărut, nimic mai mult.