| dustyzzz99 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare deseori folosita, pe care unii o considera stupida, altii nu. Eu sunt unu dintre aia care nu o considera stupida, ci e una perfect normala. Cum dai french kiss? Ce trebuie sa faci? Unii zic ca trebuie sa faci cerculete cu limba, altii ca trebuie sa o tii dreapta. Fara raspunsuri gen, "Fiecare sarut e altfel" sau "Trebuie sa te lasi dus de val". Explicati-mi va rog, si cum pot exersa?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 'ctrl+w'

| noink a răspuns:

Pfaaai si eu aveam un stres cu asta si tot cautam pe net... Sa iti explic ce m-a ajutat pe mine sa stiu: (sfaturi) poti saruta in 3 pasi, o prinzi romantic de gat, o saruti simplu pe buze, te indepartezi, o privesti, te apropii iar, o saruti din nou in acelasi mod, dar mult mai lung, si apoi, tinand contactul cu buzele ei, deschizi gura, si finuț iti bagi limba in cautarea limbii ei, mie de exemplu imi place sa fie limba moale, cum o tii normal in gura. cand ai atins limba ei, o inconjori putin, iar apoi iti tragi limba inapoi si incet inchizi buzele, pastrand puti in continuare contactul cu ale ei. Sa inclini capul, sa o tii cu ambele maini de gat, sa ai preferabil gust de menta, sa iti iei aer inainte in caz ca o sa ai emotii si o sa uiti sa respiri cand o faci, si sa o imbratisezi la final. Sarutul e ca si cum ai linge o acadea.

| Randomuser2000 a răspuns:

Trebuie sa ai limba la 37de grade de obrazul stang al partenerului in timp ce buzele tale sunt perpendiculare cu limba lui, asta presupunand ca nasul tau nu intra in diametrul capului lui

| stefanita12 a răspuns:

Trebuia sa ii musti buza(aia de la ***) laughing)))))))))

| Carrefour a răspuns:

Trebuie să ai limba umedă si să i introduci muschiul gural in cavitatea bucala drastic inauntru prin surpindere asa mi-a zis mama