| KaryKarinuta a întrebat:

am nevoie de un raspuns...
Imi place de un baiat care e cu 2 ani mai mare ca mine. si avem muuulte chestii in comun. parul; ochii; personalitatee etc...
La inceput. de la distanta imi zambea. ma privea cu niste ochi milosi. si cateodata chiar imi comenta chiar daca nu ne cunoastem. iar intr-o zi mi s-a intamplat ceva magic...
Ma plimbam cu o prietena si il zaresc pe El cu mama lui si cand trec pe langa el. drumul fiind ingust noi doi ne-am inghesuit. ne-am privit in ochi si mi-a zambit

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Magia există! o.O

| MskDesign a răspuns:

Mda!
Putea totusi sa te prezinte mamei lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos :3

| Hakuouki a răspuns:

Deci sa inteleg ca aveti amandoi acelasi par, aceeasi ochi si aceeasi personalitate, deci fiecare cate un ochi sau cum vine? Ei e greu cu formularea, dar trecem peste asta. Intrebarea care este concret?

| anyry a răspuns:

Atat? Hmm... eu cred ca este un inceput frumos. :*

| KaryKarinuta explică (pentru anyry):

Pai... era mai mult dar nu s-a publicat tot.

| KaryKarinuta explică:

Deci.ce sa cred ma place sau nu?

| KaryKarinuta explică:

Deci. ce sa cred acum? ca ma place sau nu?

| KaryKarinuta explică:

Voiam sa mai spun...
Dupa un timp nu s-a mai intamplat nimic. de-abia se uita la mine si imi mai zambea cateodata.
Iar cand trec pe langa el se uita lung la mine.
Ieri mi-a spun o fata care e vecina cu el ca El ma place putin... dar eu nu stiu ce sa mai cred. mai ales ca acum in viata mea s-a bagat fratele lui care ma place sad.
la inceput am avut impresia ca ma place dar nu stiu de ce sa mai fiu sigura acum.