| ÅñdRa a întrebat:

am nevoie de un sfat...aseara am vorbit cu o fata si am intrebat'o daca il cunoaste pe prietenul meu, dar ea nu stia ca eu sunt cu el.Si mi-a zis ca e cu o tipa de ceva timp si l'am sunat si la nervi i'am zis ca vreau sa ma desp de el si ma intr de ce si i'am explicat iar el mi-a zis ca nu e adv si a incercat sa-mi explice.Si pana la urma ne'am despartit si imi pare rau si ma simt atat de vinovata si nu stiu cum as putea sa ma impac cu el.Ne'am intalnit astaseara dar nu am prea vorbit iar cand m-a dus acasa eram ca niste strainisad. Va rog ajutati-ma...
dau funditalove struck

va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sa nu te mai iei dupa vorbe Astfel poti jigni persoana cu care esti arata-nd ca nu ai ancredere in el Lasa un timp de cunoastere reciproca Nu se poate dintr-o data sa aveti incredere deplina unul in celalalt Timpul rezolva totul Ce este de facut acum esre sa-ti ceri scuze in fata lui sa-i expui situatia sa-i spui ca nu-ti place ca cineva sa te minta si nici sa nu se foloseasca de tine Fara suparare Daca este un individ docil va intelege daca nu este si mai bine pentru ca vei vedea cu cine ai de aface Ori ce minune dureaza trei zile Poate o sa-i treaca Sunt sigur ca tu esti o persoana responsabila draguta si indiferent ce se va antampla eu ati doresc din tot sufletul sa fi fericita si iubita Nu fi suparata Viata merge anainte Pa

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Increderea este esentiala intr-o relatie, atata timp cat nu aveai incredere in partenerul tau, inseamna ca nici relatia nu exista propriu-zis (era doar o minciuna). Asadar n-ai pierdut nimic.

| Lorelai a răspuns:

Trebuie sa iti recunosti greseala in fata lui. Nu poti da asa usor papucii la nervi din cauza unor fete care pot sa spuna tot felul de lucruri. Daca il iubesti asculta si varianta lui si cere-i iertare. Si de acum inainte trebuie sa analizezi mai bine situatia inainte sa dai papucii cuiva. Succes!

| ÅñdRa explică:

Va multumesc tuturor pentru sfaturile voastre.Am vorbit cu el sh ne-am impacat:X

| Mirela a răspuns:

Pai vorbeste cu el, spune. i ca chiar a fost doar o confuzie, ca tipa aceea l. a confundat si din cauza asta s.au intamplat toate.
Poate ca trebuia sa ai mai multa incredere in elwinkingdecat intr. o fata. sa nu mai ai incredere intr. o oarecare fata. daca e pr ta cea mai buna da, dar daca nu oh go on sa nu ai.ca poate chiar il cunoaste, si vroia doar sa t desp. d pr tau...

Succes:*

| maduuuu a răspuns:

Ai facut aceeasi greseala ca mine, te-ai luat dupa lume si uite ce ia patit.La fel am regretat si eu, dar pentru ca exista iubire din ambele parti acum suntem din nou impreuna si impreuna am invatat ca lumea din jurul nostru nu vrea niciodata sa ajute vrea doar sa faca rau.
Incearca sa vorbesti cu el si sa ii explici de ce ai avut aceasta reactie, si daca tine la tine te va intelege.
Anonim are dreptate:la fel am patit si eu, intr-o duminica ma plimbam cu prietenul meu si a doua zi la scoala un baiat mi-a zis ca l-a vazut pe prietenul meu cu o bruneta duminica(si eu am stat toata ziua cu el)deci alti spun asta doar din gelozie sau din rautate.
Nu te mai lua dupa vorbele aruncate de lume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate acea tipa de care zicea fata aia erai uh
thinking
daca ea nu stia ca esti impreuna cu` elstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te cereti scuze si fai un copil