| 1234567891011D a întrebat:

am nevoie de un sfat. Fetelor, voi ati sta cu un baiat de clasa a9a daca voi ati fi a12a? Adica sa aveti 18 ani si sa stati cu un baiat de 15?:*

16 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Vorba aia... "Dragostea nu are varsta", dar nici chiar asa.

| Razvy112 a răspuns:

Dragostea nu are varsta! eu anul trecut am stat cu una mai mare decat mine cu 3 ani jum tongue iar dupa au inceput si altele sa vina :* deci stai cu el!

| raluk27 a răspuns:

Nu. E prea mic si necopt.

| Cristiann25 a răspuns:

Atat esti de urata incat nu-ti gasesti un baiat de varsta ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu laughing. Prefer sa fiu singura decat sa ma fac de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bine si nu vad nimic in neregula la ceea ce zici.
Eu cunosc pe unu de 17 ani care e impreuna cu una de 23.
Daca vrei sa fii cu el, fii cu el, daca nu, o sa regreti, cine stie, peste timp o sa te intrebi cum ar fi fost.
Sa nu te iei dupa vorbele lumii rele, nu te faci de ras, nu conteaza ce zice lumea. Nu o sa ajungi nicaieri daca te iei dupa vorbele altora.
Bafta :*

| 26Geo a răspuns:

Daca il iubesti,accepta-l asa cum e(scund-inalt, destept-prost, urat-frumos, mai in varsta-mai tanar, bogat-sarac....etc),altceva nu conteaza.Bafta

| DianaDiaa a răspuns:

Sincer iti spun nu ai fi singura. Eu una nu as sta niciodata dar am exemple in clasa deci...

| Alexaaxc a răspuns:

Am si eu o prietena de a12a care e intr-o astfel de relatie-el e foarte matur pentru varsta lui, asta-i drept.
Eu...nu as spune ca ma dua in vant dupa ideea asta dar daca s-ar dovedi ca merita si as simti ca plac un baiat mai mic as incerca sa vad daca iese ceva, pana la urma nu vad ce e de ras in asta. La ce sa imi pese de ce crede lumea ca pana la urma cand tragi linie nu traiesc pentru ei, traiesc ca sa fiu impacata cu mine.

Răspuns utilizator avertizat
| IntelFreak a răspuns:

laughing Am vazut altele mai nasoale.

| 1234567891011D explică (pentru IntelFreak):

Cum ar fi? Eu am mai vazut un caz la mine in liceu, o fata de a12a sta cu un baiat de a9a.

| GiaNina29 a răspuns:

Da, eu as sta. Daca se comporta frumos, ii matur, si nu se comporta ca varsta ce o are, da

| Gabossss95 a răspuns:

Sti ce ai pus intrebarea asta pentr-u ca":1.tu vrei sa stai cu el dar tie frica de gura lumi si de vazu lumi (sau ai incerca)
2.ai pus intrebarea asta aici pentr-u ca nu esti sigur deci ne intoarcem la 1
3.Nu te sfatuiesc sa fi cu unu mai mic cu 3 ani nu acum! si nu de 15 ani, pentr-u simplu fapt tu ai 18 vrei mai multe mai ai un pic si termin liceu... el 15 clasa 8 intra la liceu anul viitor vi ca o mama sa il iei de la scoala nu vi ca prietenawinking asa ca te sfatuiesc! nu acum asteapta sau renunta! astea 2 happy

| gage a răspuns:

Poi ce are boss?

| Anny123451 a răspuns:

Cu cat de mare e iubirea cu atata mai mult nu conteaza varsta