| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de voi (in special fete) sa-l fac pe un baiat sa ma placa! Matusa lui imi e vecina si mai vine din cand in cand la ea si ma cheama la joaca.......cum credeti ca l-as putea face sa ma placa? si in septembrie se va muta la mine in clasa!

Răspuns Câştigător
| InViataReala a răspuns:

Ignoral,fate ca esti plictisita! In special fal sa rada(gadilal)!
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Alexutsa_2737 a răspuns:

Pai iti spun modul meu sa fac un baiat sa se indragosteasca de mine. Ma duc spre el incep si il gadil, il sarut, ma joc in parul lui. Asta e tehnica mea

| VampireBlood a răspuns:

Multumesc tuturor! Mi-ati fost de ajutor!:X:X::X

| SAmirbOSsss a răspuns:

Hey baietii se indragostesc de fete dupa zambet dupa ochii dupa fata

| SimpluLove a răspuns:

Simplu ii zici la baiat in fata daca te plate sau ii zici tu ca il iubesti