| VampireBlood a întrebat:

Im septembrie se va muta un baiat la mine in clasa. si mai demult l-am placut, de fapt il plac si acum......as vrea sa-mi spuneti cum as putea sa-l fac sa ma placa
P.S.:nu ziceti ca sunt mica

Răspuns Câştigător
| Nadya21 a răspuns:

Poi, incearca sa-l eviti, nu-l lua in seama, majoritatea baietilor au impresia ca toate fetele trebuie sa le cada la picioare, ei bine, tu arata-i ca nu esti asa, incearca sa te abtii sa stai dupa el, sa te uiti dupa el, etc. Nu-l lua in seama, si peste cateva zile... E al tauwinkingwinking Bafta! Funda te rog? Daca te-am ajutat bineinteleshappy

| VampireBlood explică (pentru Nadya21):

Iti multumesc pentru. raspuns

2 răspunsuri:
| InViataReala a răspuns:

Nu il lua in seama.Iesi cu fetele in pauza, dar asigurate ca esti aproape de el ca sa te obesrve. Distreaza-te cat mai mult.