| Polly_7765 a întrebat:

am o intrebare adresata in special baietilor.
Atunci cand esti cu un baiat, la o petrecere sau ceva asemanator.si ajungeti sa faceti petting.respectivul se excita la atingeri pe spate, gat, abdomen?
Funda pentru raspunsul cel mai bun:]

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Un baiat se poate excita si de la o simpla imbratisare...cu o fata. Cel mai bun exemplu, si sunt convins ca foarte multe fete stiu despre ce vorbesc, este erectia pe care baiatul insista (cateodata cu nesimtire) ca fata sa o simta in timpul unui blues. happy

6 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Pai depinde sunt excitante aceste puncte dar daca este unu mai "trecut" nu se excita asa usor dar majoritatea as putea spune ca da.

| REDSQ a răspuns:

Depinde de la caz la caz. Baietii mai romantici acorda importanta si altor zone decat "jucaria". Baietii mai directi si concentrati pe latura pur animalica instinctuala... prefera doar sa raga ca niste lei si sa isi arate virilitate, duritatea si sa treaca la actiune fara preludieri etc. Natura ne-a nascut egali insa fiecare -si alege drumul in viata. Multa sanatate si cumpatare la toata lumea!

| Polly_7765 explică:

Wildthing@: oo da, stiu si eu despre ce erectie vorbesti.

| SlaYeR92 a răspuns:

Da. Depinde si de cat de bine te descurci tu. Si depinde si de zonele erogene ale fiecarui baiat. Dar in mod normal, macar una dintre astea ar trebui sa fie.

| 2M31 a răspuns:

Banuiesc ca dahappy
Nu am incercat dar nu e niciodata prea tarziu.laughing
Baietii in general se excita atunci cand facem petting la fel ca si fetelehappy
funda>big grin