| geosh10 a întrebat:

Ce va place cel mai mult la o fata? si ce ii excita in general pe baieti? intrebare adresata baietilor FUNDA!

5 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Curu ne excita

| Emazio a răspuns:

Cica depinde de zodie dar nu cred,eu dinc ate stiu la prima privire prima oara te uiti la ochi si dupa aia la par,eu nu neaparat ca ma aexcit dar am o stare de parca sunt hipnotizat cand cineva maangaie tandru, sau mai e o faza cand cineva ma maseaza la cot laughing, sunt diverse feluri sau cand se joaca cu parul meuwinking

| DeAtHKnIgHt a răspuns:

La o fata prima oara trebuie sa te uiti daca are cap...(stiti voi la ce ma refer) iar dupa aceea...ca tot omul laughing
Sa aiba fata, tatze si un cur beton.

Pai parerea mea e ca pe baieti in general ii excita tatzele/curu laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru DeAtHKnIgHt):

Si daca pe cap are parul blond.

| Marius444 a răspuns:

Sani, buci, sani, buci, sani, buci, sani. laughing
Pai cam... tot.