| chirobocealaura a întrebat:

am o intrebare, cand eram prin clasa 5 m-am indragostit de un baiat. Prin clasa a7-8-a am inceput sa vorbesc cu el mai mult ca amici. Eu inca il plac de cand eram mica, ce e drept nu prea aratam incantator pe atunci si el nu prea imi acorda atentie, dar acum sunt clasa a9-a si a inceput sa ma bage in seama, sa imi spuna ca ma place si altele... ce credeti ca s-a intamplat? baiatul ma place cu adevarat sau e doar la misto? ar putea fi doar pentru ca m-am schimbat mult fizic?

Răspuns Câştigător
| Black38 a răspuns:

Daca spui ca nu arata-i asa bine cand erai mai mica si te-ai schimbat fizic, presupun ca acum arati mai bine.Deci el poate te place, acum depinde si de mentalitatea lui, daca tu il stii pe el un baiat cuminte care nu ti-ar ranii inima atunci ai incredere in ce spune.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

A trecut destul timp in care el a crescut si simte nevoia sa aiba o prietena. Daca lui ii este rusine sa inchegati o prietenie, incearca tu, poate iese de o relatie frumoasa.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Noi de unde ai vrea sa stim? tu esti cea care il cunosti de 4 ani. ar trebui sa poti sa iti dai seama daca te place sau daca vorbeste la misto, iar daca nu poti, atunci am vesti proaste pentru tine

| kentake0 a răspuns:

Iti iubeste sigur doar aspectul fizic. Ci nu ce ai inauntru.

| Atlas996 a răspuns:

Uita-te la videoclipurile astea si iti pot spune ca dupa o sa stii singura ce trebuie sa faci stie ce zice

https://www.youtube.com/watch?v=qtPU7FL78CA

bafta!

| chirobocealaura explică (pentru Atlas996):

Mersi, a fost de ajutor

| Atlas996 a răspuns (pentru chirobocealaura):

Cu placere.