| SwEetAnnIs a întrebat:

am o intrebare, cred ca un baiat ma place, eu sunt in clasa a7a si el in a8a, tot timpul il vad ca se uita dupa mine cu, coada ochiului si de multe ori, cand sunt cu fetele in curtea scolii, se intampla sa fie pe langa noi, o colega s.a ciocnit cu el si i-a spus ca e proasta, dar cand alergam si m.am badat in el, si.a cerut scuze, chiar daca era vina mea, la ore, cand mai vine in clasa se uita la mine cu coada ochiului si cand el sta in banca iar eu in fata clasei (mai multi colegi pentru diferite chestii)se uita la mine. Chiar daca e foarte popular, iar eu nu sunt cinestie ce cunoscuta, oare ma place?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,te place.
E interesat,te priveste ori de cate ori are ocazia,iti scuza greselile din start,de fapt cred ca a fost incantat cand te-ai bagat in el...te place, totul conduce la concluzia asta.
Si, cu toata popularitatea lui, inca nu are curajul sa se apropie mai mult, e cam timidut baiatul asta al tau...happy

| contαbαndonαt a răspuns (pentru greece12):

Frumoasa observatie laughing. Apropo, buna, ori buna ziua thinking, nu as vrea sa fiu nepoliticoasatongue.

| greece12 a răspuns (pentru contαbαndonαt):

A,nici eu!
Un weekend grozav sa ai!
laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce probleme mari ai tu la 13, 14 anirolling on the floor, pune burta pe carte fetito, lasă dragostea că nu e timpul ei la 14 ani.

| Seepty a răspuns:

Tot ce se posibil sa te placa daca da asa semne, dar stai si tu mai mult langa el iar daca e mai rusinos si vorbeste mai putin sigur te place si nu stie cum sa-ti spuna.

| Amorosa18 a răspuns:

Din ce ai spus se pare ca DA. incearca sa vorbesti cu el.

| Gaby100n a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el da nu fi sigura ca te place. ps eu am aceeasi problema cu o fata laughing)

| 100200300 a răspuns:

E clar ca te place