| Dulcika_3852 a întrebat:

am o intrebare...cum pot sa ma dau la un baiat pe mess?laughing. suntem la cateva orase distanta dar imi place mult de el si si lui ii placea de mine, dar vreau sa ii placa iar de mine si nu stiu ce sa ii zic, adica cum sa ma comport cu el.nu sunt prea buna la capitolul asta, va rog ajutati-ma! Multumesc:X

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Daca v-ati vedea fata in fata te-as crede ca ai emotii. dar asa? iti tremura mana sa ii scrii un te plac?batting eyelashes laughing

| Derye a răspuns:

Sfat personal: emoticoanele au o relevanta minuscula. Poate folosi emoticoanele specificate de "aNz0r" si sa nu te placa.

Răspuns utilizator avertizat
| Faηta a răspuns:

Spune-i ce simti. Din experienta proprie am aflat ca fetele sunt mai curajoase ca baietii la faze din astea. Tu ar trebui sa stii.

Incepe conversatia cu un text si cateva emoticoane:

"Buna, ce faci? :*:*"

Daca si el iti raspunde cu emoticoane inseamna ca te-a placut in tot acest timp...

"Bine :* Tu? big grin"

Apoi tu:

"Pai. Pe aici pe acasa. love struck"

Apoi il iei cu din astea, il intrebi ce iubita mai are.

Daca zice ca n-are, zici asa:

"Aa. Pai la cat de dragut esti ma mir ca nu ai nicio iubita. Stii, vreau sa-ti spun ce simt... Mie inca imi place de tine, mult mult de tot, si vreau sa fiu cu tine."

Apoi astepti si vezi ce zice!

Ma bucur ca te-am ajutat. happy

Fundita? big grin

| criss_5112 a răspuns:

Baga`l in lista sh zi ca iti plachee de el nu fi proastaa! smug