| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare... de ce unii baietii cand vad o fata se gandesc doar la sex? rapt sincer va rog popopop

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Din cauza felului in care arata(sani,fund, sa fie frumoasa).dar uneori si fetele cand vad un baiat se gandesc la sex. cele mai multe nu se lauda cu asa ceva, tin secretbig grin

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu unii, TOTI.Baietii se gandesc la sex in jur de 5000 de ori pe zi.E instinctiv, e firesc.E imposibil sa vada o fata si sa se gandeasca la 2-ul care l-au luat ieri la chimie...Incearca sa fii mai realista, e purul adevar si vei avea numai de castigat.Paste fericit!

| mgtow a răspuns:

Cand vad o fata parca vad un infern care imi spune: hai aici sa te chinui la maxim. Sincer sa fiu nu ma gandesc la sex ci ma gandesc sa nu le mai vad, cand mai aud ca una de 17 ani a fost cu unu de 32 sau ca ii placea altul de 45 de ani simt ca innebunesc. Ce viata traim oameni buni/rai? Mai bine sa crapam toti ca prostia si-a trecut limita.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Probabil pentru că e vârsta. De la 17-18 ani, majoritatea se maturizează.

| wildthing a răspuns:

Eu de unde sa stiu?! asa am fost noi programati genetic...baietii se gandesc doar la sex, iar fetele doar la banii pe care ii vor lua de la baieti, pentru sex.winking

Răspuns utilizator avertizat
| deea89 a răspuns:

Parerea mea de fata? Asa le este felul.Asa gandesc, altceva nu am mai bun de facut sau nu au la ce sa se gandeasca.Nu stiu daca noi fetele ne vom da seama vreodata exact dc baietii se gandesc numai la sex pentru ca este o chestie de barbat, cum am mai auzit eu. :*

| anonimul a răspuns:

Pentru ca fetele se imbraca si se machiaza in asa fel incat sa ne gandim la asta.

| LNK a răspuns:

Nu cand vad orice fata. Daca vad o tocilara cu ochelarii trasi pe nas si cu cartea-n fata nu cred ca se gandesc la sex.
Dar daca vad una cu fusta care nici nu-i acopera bine fundul, decolteu adanc pana la buric si pantofi cu tocuri de 15 cm, la asta se gandesc.
Eh, hormonii astia.

| adriana996 a răspuns:

Nu ii baga pe toti in aceeasi oala pentru ca sunt si fete care cand vad un baiat se gandeasc la prostii doar ca poate multe nu o spun.

| ZEU93 a răspuns:

Pentru ca este foarte frumoasa si multi si-o imagineaza din prima goala happy

| JustMeBăi a răspuns:

Da' cine a zis ca se uita la faţa fetei? raised eyebrows
Se uita intre ţâţe.

| Nechaty a răspuns:

Nu e adevarat!

| Nechaty a răspuns:

Apropo ...De unde stii tu la ce se gandesc baietii?smug

| Oana14_6751 a răspuns:

Pentru ca nah asi moda acum ...sunt baieti care ast ca pr lor sa fie pregatita sa faca acest as si nu o intr deloc acest lucru ...pentru ca o iubesc

| HaDeS_9190 a răspuns:

Pai si la ce vrei sa gandeasca, la capre? laughing

| iubesc a răspuns:

Nechaty... stiu eu chiar daca sunt fata