| FuckSchool a întrebat:

Heii TPU. Am si eu o intrebare. Voi chiar credeti citatul " Baietii nu plang niciodata "? Sincer stau si ma gandesc daca este adevarat sau nu happy. Fundaa puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| diiiiiana4cka a răspuns:

Baietii sunt si ei oameni, de ce mereu daca e baiat e mai puternic, nu plinge.Nu e corect! Au si ei inima, si cred ca nu e de piatra! Asa ca au dreptul sa plinga si ei!big grinbig grin

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

În zilele noastre nu mai e valabil, ba chiar e pe dos.

| Liviu a răspuns:

Si baieti plang, insa o fac in asa fel in cat sa nu ii vada lumeahee hee

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Nu e adevarat deloc.Am intalnit baieti care plangeau mai ceva ca fetele.

| FuckSchool explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Serios? Ce mi-as dori sa vad si eu asta sad.

| Konata a răspuns:

Nu este adevarat dupa parerea mea. Am vazut baieti mai sensibili care plang. Nu au o inima de piatra. Au si ei sentimente si plang cateodata happy.

| fadnox a răspuns:

Probabil unii spun: ''Partea de adevar e insa ca plansul provoaca in minte o reactiune de manie si dezgust...De atatea ori am fost in pragul mortii, am fost ingrozitor nedreptatit, totusi stiu bine ca nimic nu justifica plansul demonstrativ. (...) Si, in genere, plansul dupa 'fericire', orice s-ar spune, nu ma impresioneaza, pentru ca cei care-si clameaza aprig si humos 'dreptul lor la fericire' si-l doresc mai totdeauna lovind necrutator in altii.'';
ca apoi sa vina altcineva care sa afirme ''Sunt lacrimi mai scumpe ca margaritarul''!

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu este adevărat. Părerea mea.Au si ei dreptul să plăngă nu? Ce dacă sunt băieti? Si ei au o inimă.

| AcHollism a răspuns:

Nu cred.E o mare aberatie.^^
Bafta!

| ReSp3c7 a răspuns:

Citatul " Baietii nu plang niciodata. draga mea. sau dragul meu... este un Fack'e... toti au sentimente.

| AlbertRock a răspuns:

Unii baieţi, bărbaţi plang, dar eu unul... nu am mai plans de 3-4 ani. Nu mai ştiu cum e sa plang.:d laughing

| ronaldinioR99 a răspuns:

Baieti nu plang se smiorcaietongue si euhappy.