| Adelin0114 a întrebat:

Bună, dacă o fata(femeie) are cea mai buna prietena(singura)și asta e curva, e posibil ca involuntar sau fără sa își dea seama sa devina și ea curva sau sa-i placa viata prietenei atât de tare încât sa o ia ca model?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Cine se aseamana, se aduna!"

Asa spune un proverb romanesc si in general este adevarat!

| Hammurabi a răspuns:

Păi o vorbă înțeleaptă românească spune că
"orice meserie se fură"

| Mirellia a răspuns (pentru Hammurabi):

Curvă nu e chiar o meserie. laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru Mirellia):

Da. Scuze.
"orice hobby se fură" laughing

| adorbanii a răspuns:

Cine se aseamănă se adună, cu asta am spus tot

| Adelin0114 explică (pentru adorbanii):

Când cunoști o fata sau un băiat poți sa ști cine este sau ce fel de om este?

| DmvV a răspuns:

Desigur ca poate sa devina, este anturaj prost dar, prin ce definesti tu o 'curva'?

| Adelin0114 explică (pentru DmvV):

Pai de exemplu este măritată și la înșelat pe soțul iei de cel puțin 7 ori în 2 ani asta doar ce știu eu ce zici am exagerat când am zis ca e curva?