| stefancrisan a întrebat:

Am o intrebare. Nu am mai facut sex de 2-3 luni si acum 3 zile cand am facut din nou...ma terminam in 3 minute de fiecare data si am facut sex de 4 ori. E normal sa ma termin intr-o seara de 4 ori si de fiecare data in aproximativ 3 minute?
Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti ejacula de mai multe ori intr-o zi, asta nu este o problema. Problema este ca suferi de ejaculare precoce si nu iti poti controla ejacularea ca orice barbat (in mod normal ar trebui sa te abtii oricat vrei tu, cu mici exceptii cand esti extrem de excitat). Sa zicem ca dupa o abstinenta de 3 luni ai fi putut fi atat de excityat incat sa ejaculezi necontrolat prima data, dar urmatoarele dati ar fi fost normal sa te controlezi dupa bunul plac.

| Vix999 a răspuns:

Da este normal. Trebuie sa te raportezi la perioada in care faceai sex mai des. Cat te tinea atunci si de cate ori...aia iei in calcul ca fiind cum esti tu de fapt.

| shoby13 a răspuns:

Nu te supara frate esi baiat nu ai auzit de masturbare? in alea 3 luni te ajuta foarte mult sa mai scoti din tine! chiar daca ai gagica macar 1 data pe saptamana fa-ti timp pentru asta! si data viitoare nu vei mai avea probleme!