| floaredetrandafir a întrebat:

am o intrebare pentru baieti.va plac fetele cu sanii mici sau mari?

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

Cu sanii frumosihappy

17 răspunsuri:
| User a răspuns:

Semi.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Eh ma bag si eubig grin
Parerea mea:atat cat te simti bine in prezenta unei fete.atat cat iti e draga...asta e tot ce conteaza...

| ShineMe a răspuns:

Sincer eu unu nu am preferinte la sani.Nu dupa asta te iei la o fata

| DannielZMF a răspuns:

Nu neaparat mari!winking

| Sniper a răspuns:

Medii.

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Pentru mine chiar nu conteaza marimea saniilor.winking

| alexutzu00791 a răspuns:

Stramte, am fost cam nesimtit

| Fotbalistul a răspuns:

Medii dar sa fie rotunzi si ridicati daca se poatebig grin

| chivas21 a răspuns:

Intreberea e clara: sani mari sau mici? Shine i-ati una cu pieptul plat! laughing Deci ce sa zic, conteaza mai putin daca sunt mari sau mici, ce conteaza mai mult este forma lor! Cat mai rotunzi si mai ridicati!

| alecs871 a răspuns:

Acum depinde si de fizic... sa fie proportional cu corpul, dar de preferat sa nu fie micihee hee

| Ciupy_2848 a răspuns:

Sanii medii happy.

| capsu a răspuns:

Imi plac fetele care au sanii mici si moi:X...ca doi pepenasi cred ca excita un baiat cel mai multbig grinwinking

| sollo a răspuns:

Cu sinii medii si naturaliwinking imi place sai string in palme UHHHHHHHbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza marimea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cretca le place daca se uita la ele asa de frumos

| giugiuc_yag a răspuns:

Nu marimea sanii conteaza.

| Andrew_7311 a răspuns:

Nici mari, dar nici mici, sa fie potriviti. Parerea mea este ca nu-i sta bine unei fete sa aiba sani ENORMI! straight face Chiar daca unii dintre noi cansidera ca in anumite situatii ar fi bine ca partenera sa ii aibe putini mai mari. whistling