| babyloving a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Voua va plac fetele cu sanii mai mari sau mai mici si de ce. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ro0oBerT a răspuns:

Eu unul nu sunt disperat dupa fete care au sanii mici sau mari tot ce conteaza este in interior. sper ca te-am ajutat big grin

| BloodyBlade a răspuns (pentru Ro0oBerT):

Un raspuns inteligent, imi poti spune te rog ce varsta ai?

| Ro0oBerT a răspuns (pentru BloodyBlade):

14 ani happy

10 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Baietii se simt atrasi de formele mai bine definite caci ele va fac mai feminine, nu cumva sa confunde baiatu o fata nedezvoltata cu vreun baiat, chestiile astea ne repugna. Aspectul fizic trebuie sa fie in armonie cu trasaturile morale. Asta e ce cauta orice baiat, chiar daca nu o spune happy

| LeontinAndrei a răspuns:

Pentru mine nu conteaza dimensiunea sanilor atat timp cat este o fata draguta, de treaba si pe placul meu.

| criştiyan a răspuns:

Sa fie mai mari, dar nici foarte mari, iar daca sunt mici, poti sa o confunzi cu un baiat laughing)

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nici plate, dar nici bombe laughing.
Trebuie sa existe un echilibru.
Desigur, unii vor spune cat mai mari, ca na, asa sunt unii, ce e mare e bun laughing, dar nu-i asa.
Tot ce conteaza la o fata e sa arate ok, nu sa fie model sau cine stie ce, conteaza interiorul, nu cum arata.

| RemusAndrei a răspuns:

Degeaba are sani mari/mici daca ea este urata lui dracu.

| SECRETvip a răspuns:

Sunt fata si iti pot oferi un raspuns oricum.MAjoritatea barbatilor au fantezii cu femei cu sanii mari, si niciunul nu isi poate lua ochii de la o bruneta care trece pe strada cu un decolteu adanc si sanii bombati.Dar cu siguranta prefera femeile cu sanii mici pentru ca sunt in primul rand usor de " gesticulat" si arata mai bine pe corpul gol.

| Banncoti a răspuns:

E bine in ambele cazuri, daca sunt mai mari e bine daca sunt mai mici e tot bine, totul sta in incheietura,laughingDeci nu conteaza ce sani ai, e bine sa stii sa te comporti cu baiatul de langa tine.Bafta.Fuhunditahaha?