| nothingtodohere a întrebat:

Am o intrebare putin mai stanjenitoare. Sunt fata si am labiile mici crescute mai mult decat normal. Ce parere aveti despre asta in legatura cu sexul, mai ales baietii?

Răspuns Câştigător
| RetardedRacoons a răspuns:

Nimic iesit din comun, daca erai baiat si aveai labiile mai mari atunci ar fi fost ciudat.
In rest, gusturile in materie de pasarici difera de la om la om.

4 răspunsuri:
| mihaMGB a răspuns:

Scumpo,stai linistita,nu e o anomaliehappy organul genital difera e la persoana la persoana,prin urmare exista multiple tipuri de valin si labiihappypot fi mici,mari,etchappynu ai de ce sa iti faci griji in privinta asta,baietii nu sunt deranjati de aspectul labiilor tale claar,de obicei nici nu au timp sa le observe laughingin plus tu ar trebui sa fi fericita,fiind mai mari putin, ai sanse mai mari de a te simti bine, avand in vedere ca detii mai multe vinisoare stimulatoare happy

Răspuns utilizator avertizat
| JustDoIt456 a răspuns:

Din cite stiu asa este si normal ca labiile la o anumita virsta sa fie mai mari.Acum depinde de la om la om. :*

| dorel85 a răspuns:

Se numeste "garofitza" si este buna la sex normal, foarte excitanta( ai un avantaj) dar la oral... sa nu te astepti vreodata