| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tuturor!
As vrea sa pun o intrebare putin mai stanjenitoare...
Am 22 ani si am labiile mici, mari!
Ma simt foarte rusinata de acest lucru.

Intrebarea: Credeti ca ar trebui sa imi fac o operatie de labioplastie?
Rog si baietii sa comenteze!
Multumesc.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Parerea mea e sa le lasi asa cum ti le a dat mama natura si nu ar trebui sa ti fie rusine cu asta

| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Uite id'ul meu, adu la mine laughing toxicc.heroine, si eu ca baiat spun ca NU! tongue da si tu add!:

| athos01 a răspuns:

Ca barbat nu as avea nimic impotriva labiilor prea mari, nu cred ca are rost sa te operezi

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Eu ca fata, zic nu. Poate unora dintre baietii le place.big grin..nu ai de unde sa stii...dar daca te simti tu prost asa...do it! Dar parerea mea e ca nu!

| Cosmotel a răspuns:

Cum nu toti baietii avem penisul de aceeasi lungime, nici voi fetele nu aveti organul la fel. eu zic sa nu te mai rusinezi degeaba pentru ca n-am auzit niciun baiat sa comenteze de rau asta. big grin

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut! Nu ai de ce sa zici ca intrebarea este stanjenitoare, oricine are defecte si ar fi bine sa te lasi asa cum esti si sa nu te complici cu operatii si pe urma, poate cu alte probleme! Nu se uita nimeni la tine in chilotei, doar persoana iubita cu care faci dragoste, si daca te iubeste te accepta asa cum esti, nu? Poate si el are un defect si tu il accepti asa cum e, sfatul meu, inca o data:
NU te complica cu operatii, sa nu ai probleme si reactii adverse!

Te pup, funda? puppy dog eyes