| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si rog frumos sa rasunda doar cei care stiu... deci, sunt virgina. Nu am facut niciodata sex! Dar, sa zic asa, m-am mai jucat cu prietenul meu, dezbracati, si ne-am atins zonele intime intre ele, dar nici vorba sa ejaculeze pe mine sau ceva de genu'. Intrebarea mea este daca pot ramane asa insarcinata straight face! Imi fac griji, multumesc!

Răspuns Câştigător
| GabiArian22 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata fara ca partenerul tau sa ejaculeze in tine.Nici daca ejacula PE tine nu era nici o problema.Stai linistita si daca vrei sa mergi mai departe folositi un prezervativ

14 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Doar la o sarcina ti e tie teama? Dar De Vreo boala ceva ce zici? Vreo Hepatita C Sau vreun Sifilis!,
ceva.ce zici? Dar Cred ca nici nu stii despre ce vorbesc si probabil vei spune ca te i au in ras.Pai o sarcina nu i cel mai rau lucru care ti se poate intampla cand te joci cu ....al prietenului tau ..smd.

http://www.csid.ro/......t-7884514/

intra pe site ul respectiv si vezi daca te incadrezi in unul dintre simptome!

| shadow72 a răspuns:

Stai calma ca nu patesti nimic

| h3r a răspuns:

Dacă îți faci griji de ce mai practici?
Nu, nu ai cum!
Pentru asta poți sta liniștită.

| Ioana666 a răspuns (pentru h3r):

Multumesc!
Mai e o chestie, chiar azi m-a durut foarte rau burta si am avut crampe si mai ales cu gandul asta ca sunt insarcinata, nu ma puteam linisti, deci spui (ca si ceilalti) ca nu pot ramane asa. e ok, mersi!

| h3r a răspuns (pentru Ioana666):

Probabil îți creezi tu o stare, atâta tot.
Ori menstruație, răceli, infecții...
Stai liniștită.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu,daca nu intra,, alergatorii,, in arena, nu ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu patesti nimic, ai grija sa nu te stropeasca cu sperma, ca poti ramane, poti ramane si virgina insarcinata, daca nu ai grija!
Sarbatori fericite!
Te pup!

| gingergirl1 a răspuns:

Ce intrebare! laughing
NU!

Răspuns utilizator avertizat
| e7d7n7 a răspuns:

Da mă, cică aşa se fac tripleţii!
Ne vedem la botez!

| Pool77 a răspuns (pentru e7d7n7):

rolling on the floor Bravo maaa nici eu nu stiam! rolling on the floor

| PoeTuL05 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu ejaculeaza pe tine/in tine sau cu lichid preejaculator. Daca doar v-ati atins nu e nicio problema.I`o poti freca ca nu ramailaughing

| Adrian37 a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata daca nici nu a ejaculat?

| SwweetGirlFuny a răspuns:

Keep calm! Nu ai cum! daca tot aveti chef de joaca aveti mare grija