| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si vreau sa ma ajutati cu un raspuns sincer. Aseara, eu si baiatul cu care sunt ne-am jucat ceva mai mult. De obicei ne stimulam reciproc, dar ieri el si-a frecat penisul de vulva, clitoris si tot. Nu a introdus nimic, mai ales ca eu sunt virgina. Varsta nu e o problema, amandoi avem 20.
Exista si cea mai mica posibilitate sa intervina o sarcina?
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sansele sunt mici,aproape de zero,dar ar trebui sa eviti jocurile de genul asta.
Himenul nu este o bariera care opreste spermatozoizii,asa cum permite iesirea lunara a hemoragiei menstruale,asa permite si intrarea lichidului seminal, iar in zona respectiva din cauza lubrifierii mari, spermatozoizii pot migra spre interior.
Sa aveti mai multa grija, este placut petting-ul, dar ajunge o singura greseala! Sa nu ajungeti la ea!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a ejaculat, nu ai cum sa fii insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabilitatea ca tu sa fii ramas insarcinata este egala cu probabilitatea ca dumnezeu sa existe, sa citeasca intrebarea ta si sa realizeze ca a dat gres cand a creat omenirea.

| Green66 a răspuns:

Șansele să rămâi însărcinată sunt 0(zero). Să ai mare grijă că poți rămâne însărcinată dacă vă sărutați applause

| nutzyku a răspuns:

Nu mai ales ca esti virgina nu e nici sansa de 0.01% sa fii insarcinata!

| AiriTeodora a răspuns:

In mod normal sarcina apare cand partenerul ejaculeaza in interiorul vaginului. Dar e bine sa aveti grija si cand va stimulati. Mai ales daca de la stimulare se ajunge la contact sexual propriu-zis. Eu iti recomand sa mergi la un cabinet de planificare familiala si la medicul ginecolog. Vei primi raspunsuri mai complete si mai pertinente.