| EuSuntCeSiCineVreau a întrebat:

Buna, ieri eu cu prietena mea ne-am frecat unul de altul, nu am introdus penisul in ea sau capul, suntem virgini amândoi, apropo i-am făcut sex oral cum se zice mai pe inteles, limbi, iar astăzi i-a venit stopul si spune ca ii curge sânge roșu spre negru sau negru cum zice ea si o doare tare burta. Tin sa mentionez ca ieri a facut baie si a stat mai mult in apa asta fiind ca i s-a răcit si apa iar după a iesit afară. Ce pot sa inteleg eu acum? Sarcina nu are cum sa fie, nu? Vreau ceva macar sa stie ce are ca m-a pus sa pun intrebare, dau funda răspunsului inteligibil

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ziua de ieri, a reprezentat ultima zi a ciclului menstrual anterior care s-a terminat, iar ziua de astazi in care a pornit sangerarea menstruala reprezinta momentul de inceput al unui nou ciclu menstrual. Sangerarea menstruala porneste numai in cazul in care nu s-a format si nici nu s-a instalat sarcina in uter in ciclul menstrual anterior. Fiindca joaca sexuala a fost intretinuta ieri in ultima zi a ciclului menstrual care este 100% infertila, rezulta ca era absolut imposibil sa se poata forma sarcinii chiar si daca ai fi introdus penisul in ''pasarica'' ei. Sanatate!

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu existe sanse sa fie insarcinata. Ar trebui sa nu se mai streseze atat pentru chestia asta. Incercati amandoi sa va documentati despre sex si ce presupune acesta, cu tot cu riscuri nu doar cu placerile lui, astfel puteti sta linistiti. Recomand canalul tipei https://www.youtube.com/user/SEXULvsBARZA

| szmotovio a răspuns:

Sarcina clar nu e.
Poate a racit... daca e foarte inchis sa mearga la medic.
Pt durere recomand nurofen 400 mg la 8 ore.

| cristimihailov a răspuns:

Offf... esti daramat baiatule.
Pune mana pe o carte despre astea sa intelegi si tu cum functioneaza sistemul, decat sa poluezi...

| EuSuntCeSiCineVreau explică (pentru cristimihailov):

Crezi ca nu citesc...nasol

| cristimihailov a răspuns (pentru EuSuntCeSiCineVreau):

Mai citeste odata intrebarea si spune-mi ca gresesc...

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu este însărcinată! Durerile sunt probabil din cauza faptului ca a stat în apa mai rece (poate a stat și desculță prin casa)... Nu are de ce sa se streseze. Nici ea dar nici tu. Sa ia ceva de dureri menstruale (paracetamol /nurofen sau ce ii face ei bine dar sa nu combine pastilele!).

| Andrei258 a răspuns:

Nu este insarcinata

| Katie1356 a răspuns:

Nu, nu are cum sa fie sarcina.

| xilef123 a răspuns:

Cine stie ce infectie are, ai grija cu limbile...

| andreeaputanu a răspuns:

Nu e insarcinata clar e ciclu normal